Sceeny

Screeny sú v našich končinách pomerne novým exteriérovým tieniacim prvkom. Používame kvalitné screeny od spoločnosti Minirol. Minirol screeny sú elegantnou, modrenou a cenovo priaznivou možnosťou ako dokonalým spôsobom zatieniť okná na všetkých typoch budov. Výrazným spôsobom zvýši komfort bývania. Minirol screeny sú určené predovšetkým pre exteriérové tienenie, ktoré sa prevádza pomocou špeciálnej textílie s takmer neobmedzenou životnosťou a širokou škálou farebných odtieňov. Táto textília zamedzí prudkému slnečnému žiareniu, prieniku tepla aj nežiaducim pohľadom a pritom stále zostávate v kontakte s vonkajším prostredím, lebo ho vidíte. Tým, že máme v ponuke viac druhou textílie si môžete sami zvoliť aké výsledné vlastnosti a vzhľad by Vám najviac vyhovoval. Screeny sa dajú ovládať iba motoricky. K screenom sa dajú pridať rôzne doplnkové zariadenia od diaľkového ovládania až po centrálne programovacie hodiny, ktoré samy v stanovení čas zastrú alebo odostrú screeny. Taktiež sa k screenom dajú pridať slnečné, veterné aj tepelné automatiky.

 

Maximálne obmedzenie prieniku slnečnej energie

Minirol screeny absorbujú a reflektujú veľkú časť slnečného svetla a energie a zabránia tak nechcenému ohrievaniu vnútorných priestorov budov. Sú teda optimálnou ochranou pre udržanie príjemnej izbovej teploty.

 

Ochranu pred nepriazňou počasia

V prípade, že máte otvorené okná a máte stiahnutý screen, nemusíte sa obávať náhlej zmeny počasia. Minirol screen systém spoľahlivo chráni Váš domov pred vetrom, dažďom, snehom, krúpami či inými nepriaznivými vplyvmi.

 

Ľahká regulácia svetla

Minirol screen Vám poskytne vynikajúcu kontrolu nad svetlom. Zamedzí nepríjemnému rušeniu slnečnými lúčmi pri práci na počítači alebo pri sledovaní televízie. Zároveň Vám umožní zostať vo vizuálnom kontakte s vonkajším okolím.

 

Veľmi estetický a moderný vzhľad

Minirol screeny sú tiež vynikajúcim dekoračným prvkom. Vďaka nadčasovému vzhľadu sa môžu stať dokonalým tieniacim prvkom rodinných domov, administratívnych aj technických budov. V súčasnosti sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry.

 

 

Ak je Vaša stavba iba vo výstavbe, alebo iba vo fáze plánovania, je veľmi osožné zastaviť sa u nás v kancelárii a prejsť si stavebnú pripravenosť na montáž screenov. Zabezpečí sa tým to, že budete vedieť aké možnosti sú a čo treba nachystať aby sa dali realizovať na Vašej stavbe.

Galéria