Chytrá domácnosť od Somfy

 

somfy_logo.jpg somfy_expert.jpg

Pre úsporné a pohodlné bývanie

Chytrá domácnosť Vám ponúka výnimočné pohodlie a zároveň úspory na energiách. Jednoducho a komfortne môžete ovládať svoje garážové brány, vonkajšie a vnútorné tienenie ale aj osvetlenie a vykurovanie.

To všetko pomocou automatizácie domácnosti od Francúzkeho výrobcu Somfy

somfy_chd_1.jpg

Ovládajte svoju chytrú domácnosť pohodlne a jednoducho.


Ako chytrá domácnosť funguje?

V chytrej domácnosti samozrejme môžete všetky kompatibilné zariadenia ovládať pomocou diaľkových a nástenných ovládačov, môžete ich bezpečne ovládať odkiaľkoľvek cez internet, ale môžete si vychutnávať pohodlie a nechať automatizáciu nech Vám slúži a riadi vybraté produkty presne podľa Vašich požiadaviek.

somfy_chd_2.jpg

So systémom TaHoma® viete vyriešiť ovládanie maxima produktov s najviac funkciami.

O automatizácii TaHoma switch

TaHoma je ucelený systém automatizácie domácnosti. Viete pomocou neho ovládať všetky zariadenia, ktoré komunikujú cez protokol IO home control. Sortiment týchto zariadení je naozaj široký a stále sa rozširuje. Začína pri ovládaní jednoduchého svetla, pokračuje cez rôznu tieniacu techniku, ďalším stupienkom sú garážové a plotové brány a zatiaľ končí pri kompletnom ovládaní vykurovania a chladenia budovy. TaHoma® pri správnom nastavení vie zastúpiť niekoho, kto by sa staral o to aby bolo u Vás doma stále príjemne a to s najmenšími možnými nákladmi na energie. Tak isto zastúpi niekoho komu by ste zavolali či ste nezabudli zatvoriť garážovú bránu alebo rolety. Samozrejmosťou je, že všetky prvky systému viete cez internet ovládať odkiaľkoľvek. Tak isto viete cez internet overiť v akom sú jednotlivé prvky stave. Ak by ste potrebovali napríklad otvoriť vchodové dvere dieťaťu, ktorému sa podarilo stratiť kľúče, tak s Tahomou to nie je problém. Stačí pár klikov. A to všetko pri bezpečnosti kódovania ako sú zabezpečené operácie internetového bankovníctva.

somfy_chd_3.jpg

Ak by ste chceli aby bola Vaša TaHoma® viditeľná mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru. 

Máte o automatizáciu pomocou Tahomy záujem? Kontaktujte nás radi si s Vami prejdeme jednotlivé podrobnosti a možnosti. 

Chcete vedieť ako automatizovať Váš dom?

Zaujíma Vás čo by automatizácia mohla priniesť práve Vám? Kontaktujte nás radi si s Vami prejdeme Vaše požiadavky na automatizáciu a radi navrhneme vhodné riešenie.