Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové  brány MINIROL sú synonymom pre kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné brány so zaručenou autentickosťou použitých komponentov. Svojím konštrukčným riešením umožňujú rolovacie brány maximálne využitie priestoru garáže bez nároku na väčšie stavebné úpravy. Rolovacie garážové brány MINIROL tak možno používať aj tam, kde nie je možné použiť iné garážové brány.

Brány sa vyrábajú priamo na mieru podľa požiadaviek zákazníka a montujú sa z vnútornej strany za stavebný otvor, do stavebného otvoru alebo z vonkajšej strany pred stavebný otvor, pričom takúto variabilitu montáže neumožňuje žiadny iný systém. Nie sú potrebné žiadne závesné zariadenia brány - priestor pod stropom garáže môže byť úplne a hospodárne využitý inak.

Rolovacie garážové brány sa skladajú z hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny, ktoré tvoria pancier navíjaný do boxu. Rolovacie garážové brány je možné vybaviť presvetľovacími alebo prevzdušňovacími lamelami. Proti nadvihnutiu sú zaistené bezpečnostnými závesmi.

Galéria